Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Чемпионат Европы
| Обновлено 31 октября 2011, 18:51
33146
121

Арена Львов: Открыть - открыли, теперь будем доделывать

Неформально про довгоочікуване відкриття нового стадіону у Львові + ФОТО

| Обновлено 31 октября 2011, 18:51
33146
121
Арена Львов: Открыть - открыли, теперь будем доделывать
Шоу, яке влаштували для львів’ян та гостей міста і яке пізніше можна було побачити на голубих екранах ТВ, вразило своєю масштабністю. Однак для очевидців, які свого часу придбали квиток за ціною понад 100, а то й 300 грн., не все було так солодко.

О 19 годині вечора викликаємо таксі. Правду кажучи, молодому працівнику-початківцю служби за підказками GPS було так само складно потрапити до Арени, як і нам зробити замовлення. Затори на дорогах, відсутність чітких вказівок та знаків, перекритий «даішниками» міст на об’їздну дорогу – все це завадило вчасно потрапити на відкриття. Орієнтиром на шляху до стадіону було хіба що яскраве світло прожекторів на стадіоні.



З горем пополам добрались до місця призначення. Вхід до Арени не прийшлось довго шукати. Обабіч дороги вишукувалась черга таких самих «пунктуальних» як і ми. Вся складність була лише в тому, що треба було проходити через отвір в паркані. Ця процедура затримала нас ще на хвилин сім, адже таких бажаючих пролізти в цей омріяний отвір була близько п’ятдесяти. З трибун доносяться шалені оплески, музика стає все гучніша. Черга не затримується.

Асфальтована ділянка перед стадіоном під вартою міліції. Прийшлося обходити бездоріжжям, яке напередодні закидали гравієм. Дівчата поперед нас ступають обережно. І, мабуть, подумки проклинають підбори, що взули в честь грандіозного свята. Ось ми вже біля пропускної. Стюарди ввічливо просять перевірити вміст сумки. Точніше питають, що там лежить чи немає ножиків або іншої холодної зброї. Ця процедура знайома кожній вболівальниці, тож не затримуючи інших, відкриваю сумку. Заглянувши одним оком, дівчина пропускає мене до входу. Я, на щастя, не затівала ніяких терористичних актів. Однак, не варто довіряти на таких заходах кожному перехожому.



Підходимо до центрального входу. Цементовані сходи ведуть до секторів з трибунами. Згори капає вода. Посеред площадки велика калюжа. Усе стікає вниз сходами. Так-так. Цього на телебаченні не показали б. Преса довго з’ясовувала звідки взялась ця вода, однак точної відповіді ніхто не дав. «Роса», - зніяковіло відповів журналістці один із волонтерів.

 



На численні переживання людей, що на стадіоні ще не збудували кафе, перекусити таки було де. Вечеря обійшлася нам двом у 80 грн. В асортименті шість шматочків гов’яжого шашлику з кетчупом та гірчицею, два шматочки сірого хліба і два бокали пива. На відміну від київського стадіону, на «Арені» у Львові розраховуються готівкою. Відвідувачі також могли скуштувати курячого м’яса, ковбасок, зігрітись кавою та чаєм.







Для чоловіків великої трагедії в туалетах може й не було. Але не поставити смітники в жіночій вбиральні, і, більше того, не повісити над умивальниками дзеркал міг лише заядлий сексист. Маленька ремарка, та скільки незручностей. В кабінці чую розмову двох подруг. На сцені якраз виступала американка Anastacia. «Давай швидше, це вже певно остання пісня», - підганяє одна. На що інша їй відповідає: «Ну нарешті, вже хоч додому підемо!».









Ось такі різнобічні думки виражають усю картину свята. Хтось вражений і задоволений, підспівує та стрибає у ритм «Left Outside Alone», а хтось шкодує, що пропустив улюблений X-Фактор. Комусь страшенно сподобався хіт Руслани, а в когось у пам’яті залишиться лише падіння зірки на полі львіського стадіону. Хтось прийшов, аби вкотре освистати главу держави, хоч і віртуального, а комусь страшенно образливо, що на початку навіть гімн України не пролунав.







Дорогою назад автобус із пресою гуде, наче бджолиний рій. Жарти лунають то тут, то там. «Шановні пасажири, передаємо за проїзд!», «Гімну не було, треба все переграти, 24 листопада збираємось на друге відкриття Арени Львів». Іноземці працюють в режимі онлайн, не відриваючи рук від нетбуків. Це все ж таки веселіше, аніж їхати в пустому таксі…

Софія ТКАЧУК, Володимир КРУПЧУК, спеціально для Sport.ua
Источник Sport.ua
Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Стало известно, сколько заработали Свитолина, Калинина, Ястремская в Майами
Теннис | 28 марта 2024, 17:11 0
Стало известно, сколько заработали Свитолина, Калинина, Ястремская в Майами

Дальше всех из украинок прошла Ангелина, которая остановилась на стадии 1/8 финала

Экс-чемпион мира: Фьюри выставляет себя идиотом. Он знает, что попал в беду
Бокс | 29 марта 2024, 01:57 0
Экс-чемпион мира: Фьюри выставляет себя идиотом. Он знает, что попал в беду

Карл Фроч прокомментировал поведение Тайсона перед боем против Александра Усика

Комментарии 120
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
КРИСТИНА
WladWest — 01.11.2011 11:13
Artyom_I—31.10.2011 22:19
На халяву и не нравится. Постройте сами за свои, потом рассказывайте.
-----------------------------------------------------
Я так понял, что ты являешься главным неизвестным спонсором реконструкции стадиона в Киеве? Признайся, скромняга ты наш, альтруист-подпольщик.
____
Он-не спонсор!
Он-строитель!))))Понастроил тут понимаешь..стадионов..))))
DocRoberts
dimidrol99999 — 31.10.2011 18:32
Из какой больницы вы сбежали?
Наш, одесский, стадион(низкопробная дешевка), не идет не в какое сравнение со стадионом во Львове, это как сравнивать "Паркер", с золотым пером, с шариковой ручкой, за 50 копеек.
WladWest
-----------------------------------------------------
Я так понял, что ты являешься главным неизвестным спонсором реконструкции стадиона в Киеве? Признайся, скромняга ты наш, альтруист-подпольщик.
Artyom_I
На халяву и не нравится. Постройте сами за свои, потом рассказывайте.
LembergWestUkraine
http://stadion.lviv.ua/ua/
==============================
Більше відео і більше фото відкриття стадіону !
SergTranskarpatija
Висновок???
Нафіга було вигадувати велосипед! Відкатили пів суми нужним пацанам із Донбаса (скільки точно дізнаємось після зміни окупаціного режиму) і Вони зробили конфетку для лохов!
Ти бензін А95 купуєш по 10 гривень чи по 30??? Чому ми повинні радіти галімому разводу тупих братанів Макієвських???
donbass-sv
За полтора года сделали то,что Львову никогда и не светило.Стадион есть,работает,а марафет обязательно подшаманят и стадиончик будет получше нежели киевский.С виду уютно и красиво.
Avtomat777
Відкрили недобудову))) Треба було ще відкрити, коли тільки котлован викопали. Тепер всі недоробки будуть (може) зроблені тяп-ляп
vova0372
5-я фотка с низу. Это, что места для людей с сверх естественными возможностями? Или это типа изолятор для очень активных фанов?
dimidrol99999
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
SergTranskarpatija
"Наступила ночь и в стране дураков..." До речі це про армію.
Ніхто б на Яника там не свистів, просто скандував би весь стадіон "ГАНЬБА" так що решта України почула б що стадіон відкрили
Чого Ви до нього причипились??? То 30 тисяч людей звичайно що злякався, прикол був коли він на дебати засцяв піти із Юлькою, а тут все зрозуміло.
КРИСТИНА
conquistador — 31.10.2011 17:29
- Почему новый львовский стадион назвали “Арена-Львов”?
- В случае проигрыша на этом стадионе ФК “Карпаты” какому-либо российскому футбольному клубу, во время торжественного шествия победителей, на Арену будут выпускать львов.
_____
а почему Донецкий стадион назвали "Донбасс арена",знаешь?
richardson2011
conquistador
Cпасибо, посмеялся от дущи )
conquistador
- Почему новый львовский стадион назвали “Арена-Львов”?
- В случае проигрыша на этом стадионе ФК “Карпаты” какому-либо российскому футбольному клубу, во время торжественного шествия победителей, на Арену будут выпускать львов.
conquistador
Вборьбе за открытие львовского стадиона Янукович тактически переиграл львовян: тескупили все свистки в округе, а Виктор Фёдорович взял - и не приехал.
conquistador
Януковича спрашивают:
-Почему вы не участвовали в открытии стадиона во Львове?
-Потому что я до сих пор не могу угадать, в каком ухе у меня свистит после открытия «Олимпийского».
nazar.beliy
В історії з відкриттям стадіонів є одна ізюминка: хоч яку би ми владу не мали,про те Ющенко (який би він не був) не засикав приїхати в Донецьк і відкрити Донбас-Арену,а яник засцяв кип'ятком (Боявся повторення Франківського шоу!!!) і,чесно кажучи правильно зробив,бо йому тут би було набагато гірше ніж у Києві на Олімпійському. Все-таки Львів є Львів. А стадіон хороший,хоч ще і недоробили. Проте час ще є. Львів заслуговує на такий стадіон. Місто красиве і стадіон має бути красивий!!!! Просто назву треба поміняти і стадону і аеропорту. Уявіть собі рейс: Москва-Домодєдово - Львів-Ст.Бандери. Москалі би повмирали!!!!
WladWest
-------------------------------------------------------
А еще, Дима, в совке говорили - " Солнце село за горы и в стране дураков закипела работа" (Золотой ключик)