Приостановлено финансирование Арены Львов

Виною всему – отказ «Карпат» и отсутствие маршрутки

Приостановлено финансирование Арены Львов

Фінансування львівського стадіону припинене. На стадіоні вже є борги з виплати заробітної плати, а більша половина працівників взагалі не виходить на роботу.

Щоб Арена не припадала пилом, чиновники зібрались на євростадіоні вирішувати його долю. Зараз об'єкт більше не фінансується державою, має низку заборгованостей і проблем.

«Через те, що кошти на комунальні послуги систематично припиняють, тут припиняється водопостачання, електропостачання, газопостачання. Також є заборгованість зі заробітної плати. Нині згідно штату тут має працювати 97 людей, а працює лише 36», - розповів голова ОДА Олег Сало.

До ладу досі не приведено систему енергопостачання стадіону. Також серед головних бід об'єкту — відмова «Карпат» проводити матчі на стадіоні і відсутність маршрутки.

«Виступи «Карпат» на нашому полі забезпечила б заробітну плату працівникам. До сьогодні повз стадіон не проїжджає жодної маршрутки», - бідкається директор стадіону Роман Черхавий. 

Охороняє «Арену Львів» лише один міліціонер в зміну. На більше охоронців немає грошей. У результаті вирішили проблеми львівського стадіону передати до Федерації Футболу України та Кабміну. Які, сподіваються, дадуть гроші на завершення другої черги об'єкта, а це 300 мільйонів гривень.

Також цього року стадіон хочуть використовувати під час футбольних матчів відбіркового туру Чемпіонату Європи з футболу 2016, а ще для фестивалів і великих міжнародних конференцій.

Нагадаємо, що розмови про долю арени час від часу виникають вже давно.

За матеріалами ТРК Львівська хвиля

Автор — Влад Дудка, Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    Comraddm
    online
    Comraddm, 15.02.2014 10:42
    0
    А они еще хотят Зимние Олимпийские игры провести.
    Бабло распилить, а остальное будет потом стоять в руинах.
    Dron
    Dron, 15.02.2014 11:03
    0
    сподіваються, дадуть гроші на завершення другої черги об'єкта
    __________
    Кому она нужна, если с тем что есть не знают что делать.
    kolezey2
    online
    kolezey2, 15.02.2014 11:05
    0
    непонятно на кой хрен его вообще строили,в сотни раз было бы дешевле поменять газон в Днепропетровске и принять Евро там,нахрена Львову два стадиона непонятно лучше бы реконструировали Украину город не такой большой,но у нас как обычно сначала сделают потом подумают
    Vitaliy_Mykolayiv
    Vitaliy_Mykolayiv, 15.02.2014 11:14
    0
    Так на реконструкції можна ж менше грошей "підняти" ніж на будівництві.
    Зараз, до речі, в Києві будують комплекс для Євробаскету теж у дуже незручному місці.
    vasl09
    vasl09, 15.02.2014 11:26
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Vitaliy_Mykolayi..., 15.02.2014 11:14
    Так на реконструкції можна ж менше грошей "підняти" ніж на будівництві.
    Зараз, до речі, в Києві будують комплекс для Євробаскету теж у дуже незручному місці.

    немного наоборот на реконструкции можно больше бабла "распилить" чем на строительстве, для примера - плитка целая, в смете пишешь - замена плитки +100% в карманчик и так на всех этапах, просмотри смету строительства нового и реконтстуркцию старого земля и небо
    Shunya
    Shunya, 15.02.2014 12:03
    0
    kolezey2, 15.02.2014 11:05
    поменять газон в Днепропетровске и принять Евро там
    ага без света посреди матча
    Kavetskam
    Kavetskam, 15.02.2014 12:22
    0
    kolezey2, 15.02.2014 11:05
    непонятно на кой хрен его вообще строили,в сотни раз было бы дешевле поменять газон в Днепропетровске и принять Евро там,нахрена Львову два стадиона непонятно лучше бы реконструировали Украину город не такой большой,но у нас как обычно сначала сделают потом подумают
    більш як 50% від потраченого на Львів-арену осіло в кишенях чиновників різного рівня які мали хоч якесь відношення до цього будівництва. В Дима на руках був проект КАПІТАЛЬНОЇ реконструкції всього спорткомплексу Україна (старий стадіон), в який би ще війшов готель 4* поблизу стадіону,і все це мало обійтись близько 200 млн. євро! Держава в свою чергу мала б віддати клубу лише землю, яка в десятки разів дешевша за фінальний кошторис Львів-арени!!!! отже кому було потрібно будувати новий стадіон у Львові, львів"янам, українцям, Димінському, чи армії охерівших держслужбовців, які "працюють для нашого з Вами блага"
    kolezey2
    online
    kolezey2, 15.02.2014 12:23
    0
    Shunya, 15.02.2014 12:03
    kolezey2, 15.02.2014 11:05
    поменять газон в Днепропетровске и принять Евро там
    ага без света посреди матча
    не язви ,я по делу написал
    funnyFAN
    funnyFAN, 15.02.2014 12:40
    0
    Лучше б в Одессе провели ЧЕ
    xxxpatrikxxx
    xxxpatrikxxx, 15.02.2014 13:15
    0
    Разобрать, часть отправить в Луцк
    urjadnik
    urjadnik, 15.02.2014 13:19
    0
    Для всяких стрендов; Непонятно почему вы боитесь федерализации, если Донбасс сидит у вас на шее? Ну и пусть себе живут как работают.
    fAntom_Kharkov
    fAntom_Kharkov, 15.02.2014 15:20
    0
    Да снести его и всё. Раз никому не нужен. Дешевле будет.
    xaxila
    xaxila, 15.02.2014 18:07
    0
    qclam, 15.02.2014 11:46
    Всё как всегда. Сами по другому зарабатывать не умеют, кроме как на майданах флагами махать - вот и результат.
    ага. и в этом виноват Майдан, а не руководство....
    kacc83
    kacc83, 15.02.2014 20:33
    0
    Комментарий свернут. Показать
    А ну ка расскажите за счет чего Львов кормит восточный регион???

    Та дай Бог чтоб отделились от запада,и тогда посмотрим кто за счет чего будет жить!!!

    Так и будете в Польше и в других странах горшки выносить!!!!
    Sergey_Zyablov
    Sergey_Zyablov, 15.02.2014 20:55
    0
    kacc83, 15.02.2014 20:33
    А ну ка расскажите за счет чего Львов кормит восточный регион???Та дай Бог чтоб отделились от запада,и тогда посмотрим кто за счет чего будет жить!!!Так и будете в Польше и в других странах горшки выносить!!!!
    полностью согласен.
    karron
    online
    karron, 15.02.2014 22:35
    0
    kacc83, 15.02.2014 20:33
    А ну ка расскажите за счет чего Львов кормит восточный регион???Та дай Бог чтоб отделились от запада,и тогда посмотрим кто за счет чего будет жить!!!Так и будете в Польше и в других странах горшки выносить!!!!
    А що для вас великий секрет що Луганська, Донецька обл набільш дотаційні? Невже ви там настільки зомбовані?
    А по суті Яке відношення має Львів до стадіону Львів-Арена. Нікого Стадіон належить державі і побудований за межами Львова В державі зараз керують "покращенці" І докерувалися вже до "ручки"
    Виталий Бондарь
    Виталий Бондарь, 16.02.2014 00:39
    0
    А хто його там вирішив будувати? Чи бува не пан Ющенко?
    Виталий Бондарь
    Виталий Бондарь, 16.02.2014 00:43
    0
    karron, 15.02.2014 22:35
    kacc83, 15.02.2014 20:33
    А ну ка расскажите за счет чего Львов кормит восточный регион???Та дай Бог чтоб отделились от запада,и тогда посмотрим кто за счет чего будет жить!!!Так и будете в Польше и в других странах горшки выносить!!!!
    А що для вас великий секрет що Луганська, Донецька обл набільш дотаційні? Невже ви там настільки зомбовані?А по суті Яке відношення має Львів до стадіону Львів-Арена. Нікого Стадіон належить державі і побудований за межами Львова В державі зараз керують "покращенці" І докерувалися вже до "ручки"
    Дотации то больше но налоги то в разы больше и сальдо в отличии от Львова положительное , а не отрицательное...
    karron
    online
    karron, 16.02.2014 08:50
    0
    Виталий Бондарь, 16.02.2014 00:43
    karron, 15.02.2014 22:35
    kacc83, 15.02.2014 20:33 А ну ка расскажите за счет чего Львов кормит восточный регион???Та дай Бог чтоб отделились от запада,и тогда посмотрим кто за счет чего будет жить!!!Так и будете в Польше и в других странах горшки выносить!!!! А що для вас великий секрет що Луганська, Донецька обл набільш дотаційні? Невже ви там настільки зомбовані?А по суті Яке відношення має Львів до стадіону Львів-Арена. Нікого Стадіон належить державі і побудований за межами Львова В державі зараз керують "покращенці" І докерувалися вже до "ручки"
    Дотации то больше но налоги то в разы больше и сальдо в отличии от Львова положительное , а не отрицательное...
    Віталій ви справді так вважаєте і можете підтвердити свої слова чимось.Правда в тому що сальдо у вас вже давно від"ємне Ось читайте
    Як наголосили Корреспондент.biz в організації, частка Донецької області у ВВП України в 2010 році склала 12%, а загальна сума отриманих цим регіоном субсидій, поточних і капітальних трансфертів склала в 2010 році - 21%, а в 2011 році - 27% від загальнодержавної суми.
    Аналогічна ситуація і в Луганській області - при частці у ВВП України в розмірі 4%, витрати по області склали 8% (2010) і 11% (2011). При цьому, наприклад, в Дніпропетровській області ситуація протилежна: при частці регіону в загальнодержавному ВВП в 11%, область отримала тільки 2% зазначених субсидій та трансфертів в 2010 році, і 3,8% - в 2011 році.
    Ossa8860
    online
    Ossa8860, 16.02.2014 09:49
    0
    Фаши́зм (итал. fascismo от fascio «союз, пучок, связка, объединение») — обобщённое название крайне правых политических движений, идеологий и соответствующая им форма правления диктаторского типа[1][2], характерными признаками которых являются культ личности, милитаризм, тоталитаризм[5][6].